
UPC-15-065S-4 - End Caps, Fiberglass for 6.5" x 6.5" duct
Ships inĀ 8x8x5 inch pkg; 1 lbsĀ
Quantity: 4
| Duct Size | 6.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Ships inĀ 8x8x5 inch pkg; 1 lbsĀ
Quantity: 4
| Duct Size | 6.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Original: $39.31
-65%$39.31
$13.76Description
Ships inĀ 8x8x5 inch pkg; 1 lbsĀ
Quantity: 4
| Duct Size | 6.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |


















