
UPC-15-095S-4 - End Caps, Fiberglass for 9.5" x 9.5" duct
Ships inĀ 10x11x17 inch pkg; 2 lbsĀ
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11.5" sq |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Ships inĀ 10x11x17 inch pkg; 2 lbsĀ
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11.5" sq |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Original: $75.61
-65%$75.61
$26.46Description
Ships inĀ 10x11x17 inch pkg; 2 lbsĀ
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | End Cap |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11.5" sq |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |


















