
UPC-225-1 - Unico Supply Tubing, Aluminum, 2.5" ID x 25'L, R-3.3 single length
Ships in 32x31x4 inch box; 9 lbs
| Duct Size | 2.5" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R3.3 |
| Duct Connection Type | Clamp |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 4" |
| Duct Length | 25 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Ships in 32x31x4 inch box; 9 lbs
| Duct Size | 2.5" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R3.3 |
| Duct Connection Type | Clamp |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 4" |
| Duct Length | 25 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Original: $189.59
-65%$189.59
$66.36Description
Ships in 32x31x4 inch box; 9 lbs
| Duct Size | 2.5" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R3.3 |
| Duct Connection Type | Clamp |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 4" |
| Duct Length | 25 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |


















