š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

UPC-04-3642 - Return Air Duct , R-4.2, 18" D x 10 ft.
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 14 lbsĀ
This is an acoustical R4.2 flex duct for the M3642 return air; 18" diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 3642 |
| Model Series | M-Series, V-Series, iSeries, U-Series |
| Duct Size | 18" |
| Matching Duct Type | Return Air Duct |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R4.2 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 14 lbsĀ
This is an acoustical R4.2 flex duct for the M3642 return air; 18" diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 3642 |
| Model Series | M-Series, V-Series, iSeries, U-Series |
| Duct Size | 18" |
| Matching Duct Type | Return Air Duct |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R4.2 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
$323.28
UPC-04-3642 - Return Air Duct , R-4.2, 18" D x 10 ft.ā
$323.28
Description
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 14 lbsĀ
This is an acoustical R4.2 flex duct for the M3642 return air; 18" diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 3642 |
| Model Series | M-Series, V-Series, iSeries, U-Series |
| Duct Size | 18" |
| Matching Duct Type | Return Air Duct |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R4.2 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |












