
UPC-04R6-2430 - Return Air Duct , R-6.0, 14" D x 10 ft
Ships inĀ 19x18x26 inchĀ pkg; 12 lbs
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 17.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Ships inĀ 19x18x26 inchĀ pkg; 12 lbs
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 17.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Description
Ships inĀ 19x18x26 inchĀ pkg; 12 lbs
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 17.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
















