
UPC-04R8-3036 - Return Air Duct , R-8.0, 16" D x 10 ft
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 20 lbsĀ
| Unico Model | 3036 |
| Duct Size | 16" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 20 lbsĀ
| Unico Model | 3036 |
| Duct Size | 16" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Original: $434.41
-65%$434.41
$152.04Description
Ships inĀ 22x22x29 inch pkg; 20 lbsĀ
| Unico Model | 3036 |
| Duct Size | 16" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 20.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
















