š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 2
UPC-04R8-2430 - Return Air Duct , R-8.0, 14" D x 10 ft
Ships inĀ 20x18x26 inch pkg; 15 lbsĀ
Acoustical R8 flex duct for the M2430 return air;Ā 14"diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 19" |
| Duct Length | 10 ft. |
Ships inĀ 20x18x26 inch pkg; 15 lbsĀ
Acoustical R8 flex duct for the M2430 return air;Ā 14"diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 19" |
| Duct Length | 10 ft. |
$416.68
UPC-04R8-2430 - Return Air Duct , R-8.0, 14" D x 10 ftā
$416.68
Description
Ships inĀ 20x18x26 inch pkg; 15 lbsĀ
Acoustical R8 flex duct for the M2430 return air;Ā 14"diameter and 10' long
Ā
| Unico Model | 2430 |
| Duct Size | 14" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R8.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 19" |
| Duct Length | 10 ft. |
















