
UPC-04R6-4860 - Return Air Duct, R-6.0, 20 inch Diameter x 10 ft
Ships inĀ 23x22x29 inch pkg; 21 lbsĀ
| Unico Model | 4860 |
| Duct Size | 20" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 23.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Ships inĀ 23x22x29 inch pkg; 21 lbsĀ
| Unico Model | 4860 |
| Duct Size | 20" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 23.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
Description
Ships inĀ 23x22x29 inch pkg; 21 lbsĀ
| Unico Model | 4860 |
| Duct Size | 20" |
| Duct Shape | Round |
| Material | Multiple |
| Flex or Rigid Duct | Flexible |
| R-Value | R6.0 |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 23.5" |
| Duct Length | 10 ft. |
















