
UPC-12-095S6-4 - Duct, Fiberglass, 9.5" x 9.5" x 6' long
Ships inĀ 24x24x72 inch pkg; 40 lbsĀ
Quantity: 4
| Model Size | N/A |
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | Trunk Line |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11 |
| Duct Length | 6 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Ships inĀ 24x24x72 inch pkg; 40 lbsĀ
Quantity: 4
| Model Size | N/A |
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | Trunk Line |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11 |
| Duct Length | 6 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |
Original: $1,000.84
-65%$1,000.84
$350.29Description
Ships inĀ 24x24x72 inch pkg; 40 lbsĀ
Quantity: 4
| Model Size | N/A |
| Duct Size | 9.5" sq. |
| Matching Duct Type | Fiberglass |
| Duct Shape | Rectangular |
| Material | Fiberglass |
| Flex or Rigid Duct | Rigid |
| R-Value | R4.2 |
| Plenum Fitting Type | Trunk Line |
| Brand | Unico |
| Duct OD | 11 |
| Duct Length | 6 ft. |
| Vapor Barrier Qty | Single |
| Certifications | UL-181 |


















